Hlavní stránka
o mně
jóga
tanec
malování
šití

601 325 967
adkasvecena@seznam.cz


Tanec

Taneční kurz pro dospělé
"Na tanec není nikdy pozdě..."
Také si rádi výjdete do příjemné společnosti? Hezky se obléknete, vykouzlíte krásný účes a vyšperkujete se jako na bál? Nebo se alespoň rádi naučíte či zdokonalíte své taneční dovednosti? Tak to jsem rádá, že tu jste!
Zvu Vás na taneční kurz pro dospělé, kde se naučíme zakládní, i pokročilejší kroky společenských tanců. Na plesech Vám to pak půjde levou zadní.
A pro vás, milé dámy, mám výzvu. Naučíme se totiž nechat se vést svými partnery. Protože ve společenském světě, ačkoliv jsou ženy brány jako významnější osobnost, vede partner a my jim do toho nekecáme, :)
"Ciťte se příjemně a zároveň výjimečně pod vedením svěho partnera." (ať už jen tanečního, nebo i životního)
V případě zájmu mě kontaktujte.
3000,-Kč/pár/10 lekcí :

V případě zájmu o výuku společenských tanců pro děti, dospělé, individuální lekce nebo Lady Latin Dance, latina pro ženy, mě kontaktujte (mail, tel., instagram)

Tanci se věnuji několik let. Již od dětství. Tančím latinsko-americké a standartní tance. Brzy bych sem ráda přidala i street-dance.

Tanec je pro mě něco, čím můžu vyjádřit svoji duši. Je to něco, u čeho můžete vypustit veškeré emoce, zapomenout na svět kolem a jenom se nechat unášet rytmem hudby.


Jestli Tě tanec zajímá a chtěl/a bys začít, nic Ti nebrání. Ať máš jakýkoliv věk. Ať si dívka, chlapec, slečna, žena, pán...Ať vypadáš jakkoliv, tanec je pro tebe. Ozvi se mi.

:-

Adresa: Průhon 69, 289 04 Vrbice

Odkazy:
Taneční škola Let´s dance
Bankovní spojení:
ČSOB - Poštovní spořitelna
Číslo účtu:
287347262/0300