Hlavní stránka
o mně
jóga
tanec
malování
šití

601 325 967
adkasvecena@seznam.cz


Jóga

Karanténa nás nezastaví!

Jste na samém začátku tvoření této novinky. Videa pro Vás jsou v procesu a již brzy budou online. Níže najdete odkaz na youtube kanál, kde je najdete. Nyní je tam jen úvodní video. I tak můžete kliknout na SUBSCRIBE (odběr videí), aby Vám neunikly další videa. :)

Cvičte stále z pohodlí domova ONLINE! Na Youtube kanále, Yoga ONline, najdete vedené jógové lekce zdarma. Např. relaxační jógu, workout jógu, flexibility jógu, yin jógu, meditace a mnoho dalších.

Vždy máte možnost zakoupit si celý balíček 10 lekcí (tj. 10 videí) od každého druhu jógy za 750,-Kč Stačí, když mě kontaktujete, že chcete balíček a po platbě Vám pošlu odkaz na videa, která nejsou veřejně přístupná. Zůstaňme ve formě s pozitivní myslí. Těším se na Vás.

JÓGA, KDYŽ NEŘÁDÍ COVIDÍK :)

Mám hodinu úterky v Městci Králové v kině od 17:30 do 18:30, hodinu v Dětenicích, středy od 14:00 do 15:00 hod. a ve čtvrtek v Libici nad Cidlinou od 15:30 do 16:30 hod. Cena je 100,-Kč/hod. nebo 800,-Kč/10 lekcí. Kontaktujte mě prosím předem. Děkuji.

NOVĚ chci začít s YogaWorkout. Tam jde stále o jógu, ale s větším zaměřením na posilování svalů. Pro všechny, kdo chtějí změnit, zlepšit, nebo zpevnit své tělo. I pro ty, kdo se chtějí jednoduše cítit skvěle a pohyb je baví.

Vždycky to můžete jenom zkusit a uvidíte, zda to je pro Vás či ne.Chtěli jste to už někdy zkusit? Ano? Tak TEĎ je ten nejlepší čas!

A POZOR!!! Máme tu ještě svěží cvičení pro slečny a ženy v rytmu hudby. Mix zumby, aerobiku, workoutu,... Zapojte do pohybu celé tělo, mějte dobrou náladu, nasajte vibrace skvělé hudby! V létě za hvězdu? Začni už TEĎ! UŽ TEĎ DO PLAVEK! Summer vibes! Pondělky, kino Městec Králové, 18:05-19:05 hod. Moc se těším!! Předem mě prosím kontaktujte. Děkuji.


Je hodně druhů jógy. Já se na žádný nezaměřuji. Zatím. :) U mě se cvičí podle srdce. Hlavně abychom se u toho dobře cítili. O to v józe, dle mého názoru, jde.

K józe jsem se dostala díky známe, která ji cvičí. Moc jsem si ji zamilovala. Je to opravdu úžasné cvičení pro celé tělo. Postará se o Vaše svaly a fyzické tělo, o Vaši mysl i o Vaši klidnou duši a všechno zharmonizuje. Podle mě Vám jóga změní život. Jóga Vám totiž podvědomě mění i některé Vaše vzorce chování. U jógy se totiž snažíme soustředit na přítomný okamžik. Na každý pohyb. Vnímat každý sval. Toto soustředění se Vám po trocha praxi promítne i do každodenního života. Ve svém životě se stanete soustředěnější, klidnější, trpělivější, budete se umět postavit stresu a budete schopni zvládat těžké situace s klidnou hlavou. Ano, toto všechno a ještě více se skrývá pod slovem Jóga.

Adresa: Průhon 69, 289 04 Vrbice

Odkazy:
Taneční škola Let´s dance
Bankovní spojení:
ČSOB - Poštovní spořitelna
Číslo účtu:
287347262/0300